Zapraszamy do biblioteki :)

Październik to miesiąc bibliotek szkolnych.
Z tej okazji, i nie tylko, w bibliotece szkolnej na czytelników czeka wiele atrakcji.

Pierwszą z nich jest GRA BIBLIOTECZNA, w której dowiecie się, na czym polega praca w bibliotece – w grze mogą wziąć udział zespoły 4 osobowe z klas 4-8. Gra będzie dostępna do 29 października.

Następna atrakcja to WYZWANIE CZYTELNICZE dla uczniów klas 1-4 pod nazwą Książka – stosuj codziennie – wyzwanie polega na czytaniu dowolnej książki kilka minut dziennie i zbieraniu pieczątek.

Kolejna atrakcja to WYZWANIE CZYTELNICZE dla uczniów klas 5-8 pod nazwą Klub supermocy czytelnika – wystarczy przeczytać książki z podanych kategorii i zbierać pieczątki.

Za udział w każdym wydarzeniu, poza przyjemnością obcowania z książkami, na czytelników będą czekać niespodzianki.

Czekamy na Was w bibliotece 🙂