Wprowadzenie 2 stopnia alarmowego BRAVO

w związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 107 z dnia 29 kwietnia 2022r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego wprowadza się:

1. Zakaz wstępu do przedszkoli i szkół osób  postronnych od 1 do 15 maja 2022r.
  2. Wszystkie sprawy podlegają załatwianiu za pośrednictwem telefonów, poczty elektronicznej oraz dziennika elektronicznego Librus.
  3. Sprawy wymagające osobistego kontaktu, należy najpierw skierować do sekretariatu szkoły celem uzgodnienia terminu spotkania.

Niniejszy komunikat nie dotyczy uczniów, pracowników szkoły oraz osób upoważnionych do czasowego przebywania na terenie placówki.