Realizując szkolne działania profilaktyczne na rzecz kampanii Ursynów bez hejtu, klasy szóste wybrały się do Raszyńskiego Centrum Kultury na spektakl Stop Hejt. To poruszający i mocny przekaz na temat relacji rówieśniczych, rodzinnych i skutków hejtowania. Spektakl zakończył się pogadanką z widzami.