11 czerwca na terenie szkoły odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Największą atrakcją były stoiska podróżnicze, na których uczniowie poznawali różne kraje i kultury, wykonując zadania i zbierając pieczątki do specjalnych paszportów. Na uczniów – podróżników czekały zagadki matematyczne, geograficzne, polonistyczne, a także angielska ruletka z zagadkami w języku angielskim. Były hieroglify, instrumenty muzyczne, sportowe wyzwania, sensoryczne doznania, krokodyl do opatrzenia, a także warkoczyki, tatuaże, popcorn, dmuchańce i tor przeszkód. A przede wszystkim śmiech, zabawa i dużo radości. Kompletowanie pieczątek i radość z pełnego paszportu okazały się świetnym sposobem na połączenie nauki z przyjemnością. Na koniec pikniku Rada Rodziców rozdała wszystkim uczniom drobne upominki.
Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym nauczycielom i rodzicom w przygotowanie tak wspaniałej zabawy. To był naprawdę cudowny dzień i dzięki Wam wspólnie zwiedziliśmy kaaawał świata 🙂







































