Bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 lat, niezależnie od umiejętności, na warsztaty Koduj z Gigantami. Są to największe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, które trwają od 20 stycznia do 03 marca.

Celem akcji jest rozwijanie umiejętności cyfrowych i kompetencji przyszłości wśród najmłodszych. Warsztaty odbywają się w formie stacjonarnej i online, z wykorzystaniem platform dostosowanych do wieku i umiejętności uczestników. Dla najmłodszych przygotowano m.in. zajęcia z Minecraft Education i Scratch, natomiast starsze dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi programiści,  pracując w językach programowania C++ czy Python.

Akcję honorowym patronatem wspierają: Ministerstwo Edukacji Narodowej, NASK, Ośrodek Rozwoju Edukacji i Centrum GovTech.

Więcej informacji i zapisy na stronie: