Wizyta konsula Hiszpanii

Z okazji święta narodowego Hiszpanii – Dnia Konstytucji, obchodzonego 6 grudnia, wczoraj odwiedził naszą szkołę Pan konsul Hiszpanii Eduardo Ramon Merino de Mena oraz Pani Elena Alonso z Biura Edukacji Hiszpanii.

Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracą konsula i placówki dyplomatycznej. Przed konsulem wystąpili uczniowie z klas 7-8, m.in.: Michał Białas zagrał na gitarze hymn narodowy Hiszpanii, Michał Cabański wykonał utwór „Sofia”, zaś Kalina Ordon i Ada Łucznik zatańczyły flamenco. Ponadto uczniowie z klasy 7b przygotowali poczęstunek dla gości w barwach narodowych Hiszpanii.

Dziękujemy serdecznie za wizytę w naszej szkole. Dziękujemy również Pani Kasi za zorganizowanie fantastycznego wydarzenia 🙂