25. Ursynowski Bieg Passy

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w 25. Ursynowskim Biegu Passy, który odbędzie się w sobotę 7 października od godziny 12.00, pod Kopą Cwila czyli w Parku im. R. Kozłowskiego.

W biegach przełajowych , na różnych dystansach (od 100 do 1000 metrów), będą mogły wziąć udział dzieci i młodzież od 3 do 16 lat. Uczestnicy, którzy ukończyli 16 lat , a także dorośli, rywalizować będą na dystansie 2500 metrów. Udział w biegu jest bezpłatny, każdy uczestnik na mecie otrzyma medal.

Zapisy rozpoczynają się w środę 27 września o 18.00 na stronie https://biegpassy.pl/, znajdują się tam także dodatkowe informacje na temat biegu. Warto się pospieszyć, bo impreza cieszy się dużą popularnością.

Jest to doskonała okazja do wspólnej aktywności fizycznej i udziału w atrakcyjnej oraz profesjonalnie zorganizowanej sportowej rywalizacji. Jak co roku prowadzona będzie klasyfikacja szkół, w której nagradzany (nagrody rzeczowe i finansowe) będzie udział jak największej liczby uczniów z danej placówki.