Ursynowski Punkt Wymiany Roślin w SP81

od poniedziałku 18 września otwieramy w naszej szkole Ursynowski Punkt Wymiany Roślin, który stanie przed wejściem do szkoły pod dachem i będzie czynny w godzinach 08:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem akcji i zapraszamy do wymiany.

Witamy w Ursynowskim Punkcie Wymiany Roślin w SP81! W tym miejscu można:

• zostawić rośliny domowe i ogrodowe, które z różnych powodów chcecie oddać
  • podzielić się szczepkami roślin
  • przygarnąć roślinę i dać jej nowy dom.

Aby zapewnić wszystkim udane i satysfakcjonujące doświadczenie z wymianą roślin, prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami obowiązującymi w naszym punkcie.

Regulamin Ursynowskiego Punktu Wymiany Roślin w SP81:

1. Czystość i utrzymanie porządku:
  • dla utrzymania estetyki i higieny, prosimy o przynoszenie czystych roślin
  • po pozostawieniu lub odbiorze rośliny, prosimy upewnić się, że miejsce jest czyste i uporządkowane.
  1. Zdrowe rośliny:
  • wszystkie przynoszone rośliny powinny być zdrowe, nieuszkodzone i wolne od szkodników.

3. Limit roślin:

• każdy uczestnik może maksymalnie wziąć trzy rośliny podczas jednej wizyty w punkcie. Chcemy dać szansę także innym miłośnikom roślin, aby znaleźli coś dla siebie.

4. Opis rośliny

• przed pozostawieniem rośliny w punkcie wymiany, prosimy o jej opisanie z nazwą i wymaganymi warunkami opieki.

5.Wymiana roślin:

• Wymiana roślin nie odbywa się na zasadzie równowartości jedna za jedną, możesz zostawić więcej 🙂

Dziękujemy za przestrzeganie powyższych zasad, które przyczynią się do utrzymania przyjemnej atmosfery i udanej wymiany roślin.

Zielone pozdrowienia!
Ursynowski Punkt Wymiany Roślin w SP81