Podsumowanie 2 tygodnia 31.07-04.08 akcji „Lato w Mieście 2023”

W drugim tygodniu akcji „Lato w Mieście 2023” na uczestników czekało wiele atrakcji. Uczniowie ponownie odwiedzili Muzeum Polin, jednak tym razem poszukiwali skarbów. Zajęcia z robotyki i układanie klocków lego, to rzecz jasna to, co dzieci lubią najbardziej. W Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa zgłębiali wiedzę o małych i dużych zwierzętach leśnych oraz szukali potwora 🙂 W Muzeum Azji i Pacyfiku uczniowie poznali azjatyckie gry i zabawy, zaś w Centrum Pieniądza NBP odkrywali skarby i próbowali podnieść sztabkę złota-ponoć bardzo ciężka. Ostatniego dnia odwiedzili Muzeum Etnograficzne, gdzie uczyli się o innych kulturach poprzez gry i zabawy. Ponadto uczniowie chodzili na basen i spędzali czas aktywnie na boisku szkolnym. Na forum szkoły powstał kącik malarski, gdzie uczniowie malując na sztalugach mogą puścić wodze fantazji.