Harmonogram zajęć 24-28.07 „Lato w mieście 2023”

przypominamy najważniejsze informacje. Już 24 lipca w naszej szkole startuje akcja „Lato w Mieście 2023” i zgodnie z regulaminem Feryjnej Placówki Edukacyjnej dyżur pełnimy od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 – 17.00.

Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki  najpóźniej do godz. 8.30  i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w dodatkowe ubrania, okrycie głowy, butelkę wody, strój sportowy lub strój basenowy, jeśli wymagają tego zajęcia. Na terenie placówki obowiązuje zmiana obuwia.

W związku z Państwa oczekiwaniami podział na grupy nastąpi pierwszego dnia akcji „Lato w Mieście 2023”.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników akcji, dzieci biorą udział w zajęciach grup, do których są przypisane. Istnieje możliwość zamiany wyjścia dziecka z inną grupą, o ile będą wolne miejsca w danej grupie. W takim przypadku prosimy o kontakt z wychowawcą grupy.

PLAN DNIA AKCJI „LATO W MIEŚCIE 2023”

7.00-8.30 – Zbiórka, zapisy dzieci na listy obecności, zajęcia integracyjne.

8.30-10.00 – Zajęcia świetlicowe, drugie śniadanie, przypomnienie zasad BHP, przygotowanie do wyjścia.

9.00-12.00  – Zajęcia planowane: wycieczki, spacery, zajęcia z instruktorami, wyjścia na zewnątrz placówki.

12.00-13.30 – Obiad, relaks po obiedzie.

13.30-16.00 – Zajęcia programowe z wychowawcami: plastyczne, literackie, sportowe, zabawy ruchowe, zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną, czytanie literatury dziecięcej, zabawy na placu zabaw.

16.00-17.00 – Zajęcia integracyjne, zabawy przy muzyce.

Poniżej znajduje się harmonogram wyjść. Jedna grupa idzie na basen, prosimy więc pamiętać o strojach kąpielowych:

Harmonogram zajęć 24-28.07