Rozpoczęcie autorskiego programu OUR READING SCHOOL w klasach pierwszych

z wielką przyjemnością informujemy, iż w nowym roku szkolnym 2023/24 Burmistrz Ursynowa Pan Robert Kempa przydzielił naszej szkole 8 h języka angielskiego dla dwóch klas pierwszych, celem realizowania autorskiego programu z języka angielskiego opracowanego przez Panią Annetę Sadowską-Martykę.

Autorski program OUR READING SCHOOL realizowany jest w naszej szkole od 2009 r. Corocznie około 40 uczniów zdaje egzaminy międzynarodowe Cambridge YLE Young Learnes Examinations na terenie szkoły przeprowadzane przez zewnętrzną  firmę Lang LTC.

Powyższy program OUR READING SCHOOL został wysoko oceniony i szkoła otrzymała nagrody (Europejski znak jakości w nauczaniu języków obcych):

1. Climates Creative Language Learning and Multivcultural Activities Together in European Schools.
  2. Creative Language-learning and Innovative Multicultural Activities Together in European Schools.
  3. Exam Preparation Centre SP81
Dziękujemy w imieniu naszym, uczniów i rodziców 🙂