Napoje energetyzujące – wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny (PPIS) w m.st. Warszawy przygotował materiał informacyjno-edukacyjny (prezentacja multimedialna, infografiki) pn. „Napoje energetyzujące – wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży” celem wykorzystania w pracy edukacyjnej z uczniami. Przyłączając się do walki z szeroko dostępnymi energetykami, wychowawcy klas na najbliższych godzinach wychowawczych zapoznają uczniów z niszczącym wpływem na zdrowie napojów energetyzujących.

Zachęcamy również Państwa do zapoznania się ze szkodliwym wpływem na zdrowie napojów energetyzujących. Poniżej znajduje się link do prezentacji.

Napoje energetyzujące – wpływ na zdrowie 2023

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/psse-warszawa/napoje-energetyzujace–wplyw-na-zdrowie-dzieci-i-mlodziezy

Infografika 1
Infografika 2