Rowerowy Maj czas start!

z radością informujemy, iż po raz kolejny w naszej szkole ruszyła akcja ROWEROWY MAJ. Przypominamy podstawowe zasady:

1. Uczniowie klas IV – VIII (posiadający zgodę rodziców na udział  w kampanii) otrzymują od Wychowawców papierowe dzienniczki, do których będą wklejali zebrane naklejki.

2. Uczniowie klas I-III (posiadający zgodę rodziców) zostawiają otrzymane książeczki w swoich salach lekcyjnych (aby ich nie zgubić).

3. Naklejki dla klas IV – VIII wydają wolontariusze – uczniowie klas ósmych, których będziemy spotykali rano przed szkołą.
Jeśli ktoś się spóźni do szkoły lub z innego powodu nie zastanie przed budynkiem wolontariusza, zgłasza się po naklejkę do swojego Wychowawcy.

4. Naklejki dla klas I-III wydają Wychowawcy.

5. Za udział w akcji przewidziane są nagrody: indywidualne i klasowe.

6. Rowery i hulajnogi powinny być przypięte do stojaków. Szkoła nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Życzymy bezpiecznego i pełnego zaangażowania udziału w akcji.
Koordynatorzy:
Joanna Kuchta
Joanna Marszałek

Informator Rodzica RM 2023
Szkoły – Informacja dla rodziców i opiekunów dzieci biorących udział w kampanii Rowerowy Maj