Podsumowanie 1 semestru pierwszoklasistów – klasa 1b

Pierwszy semestr za nami!!!

Pierwszoklasiści z klasy 1b pięknie chodzi do szkoły i wzorowo poradzili sobie z pierwszymi miesiącami w murach naszej szkoły.
Na zajęciach uczniowie uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, przygotowując owocowe jeże czy naleśniki. Bawili się w geodetów, mierząc różne przedmioty. Na spacerach rysowali węglem i uczyli się matematyki poprzez różne gry karciane i planszowe. Świętowali dzień postaci z bajek oraz dzień misia, przynosząc swoje ulubione przytulanki. Uczestniczyli w spotkaniu ze strażą miejską, gdzie uczyli się zasad bezpieczeństwa. Pierwszoklasiści zorganizowali andrzejki z laniem wosku oraz mikołajki. W okresie przedświątecznym wspólnie wykonali piękne ozdoby świąteczne, odwiedzili fabrykę Wedla i zorganizowali klasową wigilię.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.