Lato w Mieście 2022

już 27 czerwca startuje akcja „Lato w Mieście 2022” i zgodnie z regulaminem Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej dyżur pełnimy od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 – 17.00.

Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki  najpóźniej do godz. 8.30  i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki.

W związku z Państwa oczekiwaniami podział na grupy nastąpi pierwszego dnia akcji „Lato w Mieście 2022”.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników akcji, dzieci biorą udział w zajęciach grup, do których są przypisane. Istnieje możliwość zamiany wyjścia dziecka z inną grupą, o ile będą wolne miejsca w danej grupie. W takim przypadku prosimy o kontakt z wychowawcą grupy.

Od czwartku 23.06.2022r. prosimy śledzić stronę internetową szkoły, gdyż na bieżąco będziemy tutaj umieszczać wszelkie informacje dotyczące akcji „Lato w Mieście 2022”, między innymi harmonogram.