XII Ursynowski Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży – I Ty też masz talent!!!

Drodzy Uczniowie,
serdecznie zapraszamy i gorąco namawiamy wszystkich uczniów klas 0-8, chcących zaprezentować swoje umiejętności wokalne, instrumentalne lub taneczne na przesłuchania do XII Ursynowskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „I Ty też masz talent”, który odbędzie się 10-11.05.2022 roku.

PRZESŁUCHANIA DO PRZEGLĄDU odbędą się w dniach 11-12 kwietnia :
– poniedziałek 11 kwietnia – przesłuchania wokalne i instrumentalne (czytelnia, siódma godzina lekcyjna)
– wtorek 12 kwietnia – przesłuchania taneczne (forum szkolne, siódma godzina lekcyjna).

Prezentacje będą oceniane w trzech kategoriach:
– solista
– duet
– solista z zespołem lub zespół.

Wykonawcy prezentują utwór a’capella lub z przygotowanym akompaniamentem (instrument lub podkład muzyczny w formacie mp3 na nośniku pendrive). Instrument do akompaniowania należy przynieść we własnym zakresie.

Chęć wzięcia udziału w przeglądzie prosimy zgłaszać do Pani Anny Harnowskiej lub Pani Joanny Sulowskiej.