Godziny otwarcia:

Wtorek 8.00 – 14.30

Czwartek 8.00 – 14.30

Piątek 8.00 – 14.30

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na rok 2023, który ma na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. W ramach programu szkoła dostała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w szkolnej bibliotece. Już niebawem książki pojawią się na półkach, o czym będziemy z radością informować.

Poniżej polecamy bardzo ciekawy i ważny artykuł: Wpływ czytania na rozwój młodzieży

„Im więcej czytamy, tym więcej wiemy. Im więcej wiemy, tym pewniej się czujemy w różnych sytuacjach. Im pewniej się czujemy, tym bardziej rośnie poczucie własnej wartości. Czy to nie
wspaniałe? To jest reakcja łańcuchowa, która daje same korzyści. Czytanie czyni Cię
świetnym rozmówcą.” 🙂 …. więc zachęcamy do czytania 🙂