31. Finał Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do zbiórki funduszy w ramach 31. Finału Fundacji Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło to: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w loterii fantowej, która będzie miała miejsce w czytelni w dniach 17.01 – 20.01.2023 r.

Szczęśliwe losy będzie można kupić na dwóch długich przerwach za 1 zł, 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł, 40 zł.

Ponadto w środę 18.01.2023 r. klasa 5b organizuje kawiarenkę, w której będzie można kupić coś słodkiego i pysznego.

Dodatkowo Samorząd Uczniowski będzie zbierał pieniądze we wtorek 24.01.2023 r. podczas zebrań z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w akcje szkolne.