Kolejna edycja projektu dla uczniów – ŁADOWARKA

uprzejmie informujemy, że rusza  kolejna edycja bezpłatnego projektu dla uczniów – ŁADOWARKA. Zajęcia skierowane są do dzieci mierzących się z nieśmiałością, mających trudne doświadczenia w kontaktach z rówieśnikami, sygnalizujących brak przyjaciół, osamotnienie, potrzebujących wsparcia w zakresie nawiązywania, budowania i utrzymywania relacji.
Projekt składa się z 10 spotkań 2-godzinnych dla stałej grupy uczestników, która będzie liczyła 8-10 osób. Indywidualne wsparcie psychologiczne dla każdego uczestnika.
KIEDY: czwartki, godz. 15:00 – 17:00 (start: początek października)
GDZIE: siedziba Fundacji Manzana, Przestrzeni dla rodziny; ul. Przy Bażantarni 11 lok. B2 (wejście od tyłu budynku od ulicy Borsuka; turkusowe ogrodzenie, środkowa furtka).
KOSZT: bezpłatnie.
REKRUTACJA: Na początek zapraszamy rodziców z dziećmi na spotkania rekrutacyjne. Decyzja o udziale podejmowana jest przez trenerów prowadzących grupę w oparciu o spotkania rekrutacyjne.
ZAPISY: kamila@manzana.org.pl
W zgłoszeniu prosimy o krótką informację:
– dlaczego uważają Państwo, że Młody Człowiek potrzebuje udziału w naszej grupie;
– czy Młody Człowiek posiada orzeczenia, opinie psychologiczne, opinie pedagogiczne lub diagnozy.
ORGANIZATOR: Manzana Fundacja Rozwoju Umiejętności Psychospołecznych (www.manzana.org.pl); Przestrzeń dla rodziny (https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/).

Projekt Ładowarka