Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 81

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Warszawie

Podsumowanie 3 tygodnia akcji „Lato w Mieście 2022”

  • przez
Wodny park Warszawianka

Szanowni Państwo,
w trzecim tygodniu  akcji „Lato w Mieście 2022” do naszej szkoły zawitały dinozaury, za sprawą bardzo twórczych i kreatywnych warsztatów papieroplastyki, na których uczniowie wspólnie wykonali z papieru rzeźby dinozaurów. Z kolei na warsztatach witrażu powstała piękna kolekcja kolorowych aniołów.

Był tez czas na rozrywkę intelektualną taką jak tworzenie budowli przestrzennych, układanie waffli konstrukcyjnych, rozwiązywanie krzyżówek,  kolorowanie dla relaksu, doświadczenia chemiczne czy warsztaty z robotyki, na których uczniowie sami budowali pojazdy i programowali ich poruszanie.

Ponadto w 3 tygodniu uczniowie odwiedzili  Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Techniki, Pałac w Wilanowie, Kręgielnię i park wodny Warszawianka.

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content