Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 81

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Warszawie

Podsumowanie 2 tygodnia akcji „Lato w Mieście 2022”

  • przez
Uczniowie w Muzeum Techniki

Szanowni Państwo,

za nami 2 tydzień akcji „Lato w mieście 2022”, podczas którego uczniowie odwiedzili jedne z najważniejszych zabytków i miejsc Warszawy.

2 tydzień otworzyła wycieczka do ZOO, które bez względu na wiek, wszyscy uwielbiamy. Dzieci odwiedziły Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Techniki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Polin i Zamek Ujazdowski, gdzie brały udział w różnych warsztatach i pokazach. W Wilanowie czekała na nich gra terenowa, której celem było odnalezienie skarbu. I tak, udało się 🙂 Ponadto były wycieczki na basen i na kręgielnię.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, warsztatach witrażu i warsztatach ceramiki, na których stworzyli naprawdę piękne rzeczy. Czas w szkole wypełniały też gry w najróżniejsze gry planszowe, szachy, układanie klocków konstrukcyjnych jak również bardzo ciekawe zajęcia – odkrywaj matematykę – rozkminki matematyczne, na których powstały ciekawe i pomysłowe prace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content