Podsumowanie 1 tygodnia akcji „Lato w Mieście 2022”

śmiało można powiedzieć, że pierwsze dni wakacji przywitały nas bardzo gorąco! 1 tydzień akcji „Lato w Mieście 2022” był bardzo upalny, czasami nawet za bardzo, dlatego w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Waszych dzieci, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu części wyjść poza placówkę.

1 tydzień upłynął na zabawie w zacienionej części ogrodu szkolnego, w pobliżu kurtyn wodnych, z których dzieci bardzo chętnie korzystały.  Nauka poprzez zabawę czyli najróżniejsze gry planszowe, układanie puzzli, malowanie kolorowymi kredami, puszczanie baniek, gra w paletki, zabawy z piłką, zajęcia plastyczne i chemiczne, na których dzieci dowiedziały się co to jest chromatografia, wykonując różne doświadczenia chemiczne. Uczniowie odwiedzili Izbę Pamięci, Muzeum Geologiczne i Kręgielnię.