Warszawska Szkoła Letnia

Od 20 czerwca 2022r. ruszają zapisy online do Warszawskiej Szkoły Letniej.  Są to bezpłatne zajęcia porządkujące wiedzę z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego dla uczniów, którzy będą w 2023 roku zdawać egzaminy ósmoklasisty.

W każdej edycji wybór przedmiotów jest ograniczony liczbą uczestników w grupie oraz liczbą nauczycieli zakontraktowanych na dany termin edycji.

Każdy kurs będzie trwał 5 dni, od poniedziałku do piątku, w dwóch blokach:

• blok poranny w godzinach: 9.00-12.00 dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych
  • blok popołudniowy w godzinach: 13.00-16.00 dla uczniów klas ponadpodstawowych.

Zajęcia będą realizowane w dwóch edycjach:

• I edycja: 4-8.07.2022 r.
  • II edycja: 11-15.07.2022 r.

Zajęcia będą prowadzić nauczycielki i nauczyciele, którzy, na co dzień pracują w warszawskich szkołach oraz prowadzili zajęcia w poprzednich edycjach WSL, otrzymując bardzo dobre opinie od uczestników i uczestniczek. W poprzednich edycjach z zajęć skorzystało blisko 2000 osób.

Zajęcia odbywać się będą w budynku Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń  (ul. Stara 4).

Każdy uczeń ma możliwość zarejestrowania się na obydwie edycje tylko jeden raz na jeden przedmiot (np. w I edycji wybiera zajęcia z matematyki, a w edycji II zajęcia z języka angielskiego). W każdej edycji zajęcia z danego przedmiotu obejmują ten sam zakres powtarzanego materiału.

Zapis na zajęcia – krok po kroku

1. Wybierz poziom edukacji – SP lub PP
  1. Wybierz edycję
  1. Zapoznaj się z regulaminem – odznacz wymagane zgody oraz wypełnij kwestionariusz osobowy