XIV Dzielnicowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

uprzejmie przypominamy, że w najbliższy piątek 1.04. 2022 roku na terenie naszej szkoły odbędzie się XIV Dzielnicowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „ENGLISH AROUND THE WORLD 2022”. Serdecznie zapraszamy i gorąco namawiamy uczniów klas 6-8 do wzięcia udziału w konkursie.  Jeszcze można zgłosić swój udział.

Tematem tegorocznej, czternastej edycji konkursu są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, a tematyką przewodnią będzie historia USA oraz sport.
Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z językiem angielskim oraz kulturą krajów anglojęzycznych. Konkurs podzielony jest na dwa etapy.

Etap 1 – 1.kwietnia godz. 8:30
Etap 2 – 13. maja godz. 8:30

Informacji szczegółowych udziela pani Monika Urban i pani Dorota Wolanin Łubkowska.